Jaguar & Land Rover Rent

NOVÁ ÚROVEŇ PRONÁJMU

Vyberte si vůz, vyzvedněte si ho u našich specialistů a zažijte jedinečný zážitek.

REZERVOVAT

DENNÍ, TÝDENNÍ A MĚSÍČNÍ PRONÁJMY

VYZVEDNUTÍ A VRÁCENÍ U OFICIÁLNÍHO PRODEJCE

ASISTENCE NA CESTÁCH 24/7

JAK TO FUNGUJE?

KDY A KDE?

Zadejte termín pronájmu a místo vyzvednutí, které vám nejlépe vyhovuje.

VYBERTE SI VŮZ

Vyhledejte kýžený vůz Jaguar nebo Land Rover.

REZERVUJTE SI HO

Rezervujte si vůz jediným kliknutím, vyzvedněte si ho u prodejce a užívejte si jízdu.

NAJDĚTE MODEL, KTERÝ VÁM NEJLÉPE VYHOVUJE

DOKONALÝ VŮZ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

BYZNYS

Jestli je něco, co činí vozy Jaguar a Land Rover jedinečnými, pak je to jejich neuvěřitelný styl. Jsou navrženy tak, aby udělaly a zanechaly působivý dojem, takže pro vaše služební cesty neexistuje lepší volba.

BÁJEČNÉ CHVÍLE

Mimořádné okamžiky si zasluhují mimořádný vůz. Ať už se jedná o svatbu, narozeniny nebo jakoukoli jinou událost, ten správný vůz Jaguar nebo Land Rover najdete pro každou příležitost.

VÍKENDOVÉ VÝPRAVY

Všestranné a výkonné vozy Jaguar a Land Rover k pronájmu promění každou cestu v čiré potěšení.

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?

 1. Jak si mohu pronajmout vůz?

  Je to snadné. Zadejte preferované místo a datum vyzvednutí a zjistěte, které vozy jsou k dispozici.

 2. Bude vůz, který si vyzvednu u prodejce, stejný jako ten, který jsem si rezervoval(a)?

  Ano, budete mít k dispozici vůz stejného modelu a charakteristik, které jste si vybrali: převodovka, typ paliva, výkon, počet sedadel, pojištění, pravidla týkající se doplnění paliva a ekologický štítek.

 3. Kde a kdy si mohu vůz vyzvednout?

  Pronajatý vůz si můžete vyzvednout a vrátit během otevírací doby prodejce účastnícího se programu Jaguar & Land Rover RENT, od kterého si vůz pronajímáte.

 4. Kdy musím poskytnout údaje o své kartě?

  Jakmile dokončíte všechny kroky procesu online rezervace, bude vás kontaktovat prodejce a požádá vás o údaje o vaší kreditní kartě za účelem dokončení rezervace a platby za ni.

 5. Jaké doklady potřebuji k pronájmu vozu?

  Až si vůz přijdete vyzvednout, bude třeba předložit následující doklady:

  • platný tuzemský řidičský průkaz pro příslušnou skupinu vozidel,
  • platný občanský průkaz nebo cestovní pas,
  • platnou kreditní kartu.

  Pokud nemůžete předložit všechny výše uvedené doklady nebo pokud tyto doklady nebudou v době vyzvednutí vozu platné, rezervace bude zrušena a prodejce po potvrzení rezervace naúčtuje storno poplatek (podle sazby za jeden den pronájmu). Poplatek se strhne z karty poskytnuté po potvrzení rezervace.

 6. Mohu předložit řidičský průkaz z jiné země?

  Ano, ale záleží na zemi, která průkaz vydala. V České republice platí řidičské průkazy ze všech zemí Evropské unie. Řidičské průkazy ze zemí mimo EU budou rovněž akceptovány, pokud bude mít řidič v době pronájmu platné vízum (s výjimkou Švýcarska). Občané třetích zemí, kteří v Evropské unii pobývají déle než 6 měsíců, musí předložit řidičský průkaz EU.

 7. Mohu rezervaci zrušit?

  Ano, nejméně 24 hodin před začátkem doby pronájmu. V opačném případě vám v případě pronájmu na 28 dní nebo méně bude účtována standardní denní sazba podle tarifu platného v době zrušení rezervace. Poplatek bude stržen z karty, kterou jste poskytli prodejci po potvrzení rezervace.

  Při pronájmu na 29 a více dní může prodejce účtovat storno poplatek ve výši pronájmu vozu na jeden měsíc. Rezervaci můžete zrušit v sekci „Moje rezervace“ ve svém uživatelském účtu nebo telefonicky u zvoleného prodejce, který se účastní programu Jaguar & Land Rover RENT. Pokud si vůz nevyzvednete do 60 minut od dohodnutého času, rezervace bude zrušena a prodejce si z karty, kterou jste uvedli po potvrzení rezervace, strhne základní sazbu.

 8. Jak mohu rezervaci změnit?

  Změny v rezervaci můžete provést prostřednictvím zvoleného prodejce účastnícího se programu Jaguar & Land Rover RENT. Kontaktní údaje prodejce najdete ve svém uživatelském účtu v části Informace o rezervaci nebo v e-mailu s potvrzením rezervace.

 9. Jaká je maximální doba pronájmu vozu?

  Pro soukromé i firemní zakázky je maximální doba pronájmu vozu šest (6) měsíců.

 10. Mohu do smlouvy o pronájmu uvést dalšího řidiče?

  Ano, můžete, pokud to prodejce při převzetí vozu akceptuje. V případě, že vůz bude řídit jiná osoba, která nemá oprávnění ze strany prodejce, bude účtován další poplatek.

 11. Mohu si pronajmout také příslušenství k vozu?

  Ano, ale co možná nejvíce předem kontaktujte příslušného prodejce účastnícího se programu Jaguar & Land Rover RENT, u kterého jste si vůz rezervovali.

ZAREZERVUJTE NYNÍ